brodziki pl
ewn
de
fr
cz
sk
hu
ro
KOMFORT, NA KTÓRY ZASŁUGUJESZ...
pl

jesteś tutaj: home/zalety brodzikow/

Dlaczego brodzik jest najważniejszy?


Dlatego, że…
Wymiana brodzika jest bardzo kosztowna i pracochłonna.

Dlatego, że…
Brodzik stanowi integralną część budynku, gdyż najczęściej połączony jest na stałe z podłogą. W związku z tym jego wymiana wiąże się z ingerencją w instalację odpływową, a to generuje zbędne, niemałe koszty. Zawsze trzeba też zdemontować kabinę prysznicową, co wiąże się z dodatkowymi nakładami pracy.

Dlatego, że…
W sytuacji, gdy brodzik obudowany jest płytkami, po latach może być problem z dokupieniem takiej samej glazury. Nawet, jeżeli będzie nadal produkowana, najprawdopodobniej kupimy produkty z innej partii produkcyjnej – odcień płytek może być wtedy inny. Warto pamiętać, że tylko montaż brodzika na specjalnym nośniku Stabilsound® umożliwia jego późniejszy demontaż bez uszkodzenia glazury.

Dlatego, że…
Konieczność wymiany brodzika to przerwa w dostępie do łazienki. Dlatego też brodzik powinien być zakupiony z myślą o użytkowaniu go bez problemu przez długie lata. Inaczej jest w przypadku kabiny prysznicowej, której wymiana to zazwyczaj niewielki koszt i zaledwie kilka godzin pracy instalatora.

Dlatego, że…
Powierzchnia, na której zostanie zainstalowany nowy model brodzika musi być ponownie przygotowana oraz uszczelniona.


Dlaczego warto zainwestować w dobrej, jakości brodzik?


Po pierwsze - stabilny i komfortowy termicznie oraz akustycznie brodzik jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa oraz przyjemności podczas kąpieli.

Po drugie - łazienka i kuchnia są najbardziej eksploatowanymi pomieszczeniami w każdym domu. Brodzik powinien cieszyć użytkowników przez długie lata i być odporny zarówno na działanie wody, ale również na kontakt ze spadającymi kosmetykami czy przedmiotami codziennego użytku.

Po trzecie - gwarancja producenta udzielana nawet na 15 lat daje pewność, że brodzik jest dobrej jakości, a jego zużycie nie będzie powodem zbędnych przerw w działaniu łazienki.

Firma Praca Oferta Gdzie kupić? Lokalizacja Kontakt Dla instalatorówCopyright © Schedpol Wydrukuj Napisz do nas

ODPŁYWY LINIOWE - ODWODNIENIA LINIOWE - ODPŁYWY STABILSOUND - RYNIENKA PRYSZNICOWA - ODPŁYW ŁAZIENKOWY - LISTWA ODPŁYWOWA - LISTWA ŁAZIENKOWA - BRODZIKI POSADZKOWE - NOŚNIKI STABILSOUND - BRODZIKI STABILSOUND PLUS - BRODZIKI PRZYSZNICOWE - POZIOMICE - WANNY AKRYLOWE - BRODZIKI AKRYLOWE - OBUDOWY WANIEN - OBUDOWA POD PŁYTKI