brodziki pl
ewn
de
fr
cz
sk
hu
ro
KOMFORT, NA KTÓRY ZASŁUGUJESZ...

jesteś tutaj: home/aktualności/

Aktualności


powiększ 2017.07.15

Seria Slit Advance to nowość w odpływach liniowych. Wyróżnia się najcieńszą szczeliną odpływu (zaledwie 12mm!) oraz wysoką wydajnością odbioru wody.
powiększ 2017.07.01

Oferta obudów podpłytkowych poszerzona została o Obudowy podpłytkowe LED do wanien prostokątnych oraz półokrągłych. Mają nieograniczone zastosowanie ponieważ pasują do każdej wanny prostokątnej i półokrągłej.
powiększ 2017.04.01

Oferta brodzików akrylowych Stabilsound Plus® została wzbogacona o nową serię – Etrusco. Możliwość bezprogowego montażu pozwala np. na swobodny wjazd wózkiem inwalidzkim.
powiększ 2017.04.01

W ofercie brodzików podpłytkowych Stabilsound® pojawiła się nowa seria - Base (S1), która jest dostępna z wieloma maskownicami – m.in. Plate oraz Chrom.tutaj.
powiększ 2016.10.01

Odpływy Slim Lux (S1) Stabilsound zostały fabrycznie zintegrowane z płytą spadkową, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i prostszy, a zastosowana technologia niesie ze sobą wiele korzyści użytkowych.tutaj.
powiększ 2016.04.01

Wprowadzenie do oferty Odpływów liniowych Slim Lux® na nogach. Ich charakterystyczna cecha to smukła linia oraz szerokość wynosząca zaledwie 3,5 cm. tutaj.
powiększ 2015.04.15

W ofercie akcesoriów dla Odpływów liniowych Stabilsound ® (oraz Standard) znalazły się trzy nowe wzory maskownic: STELL, STAMP i CIRCLE. Wszystkie maskownice (CHROM, SATYNA, STILL, STAMP, CIRCLE) dostępne są w rozmiarach odpowiadającym odpływom (15, 40, 50, 60, 70, 80, 90 i 100 cm). Więcej: tutaj.
powiększ 2015.03.01

Wprowadzenie do oferty Odpływów liniowych Stabilsound ® na uszczelnionej płycie spadkowej. Produkty zostały podzielone na trzy grypy, ze względu na sposób umieszczenia rynny odpływowej: Odpływy Stabilsound® na krótkim boku, długim boku i środku uszczelnionej płyty spadkowej. Wyroby zostały fabrycznie zintegrowane z płyta spadkową, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i prostszy, a podwójne uszczelnienie całej powierzchni gwarantuje 100% szczelności. Płyta spadkowa Stabilsound® charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na nacisk. Więcej: tutaj.
powiększ 2015.03.01

Oferta brodzików akrylowych Stabilsound Plus® została wzbogacona o 5 nowych niskich serii: Ajax, Latina, Omega, Lapis i Axel (5 - 5,5 cm wysokości!). Wszystkie brodziki posiadają w komplecie dedykowaną akrylową maskownicę odpływu, oraz mogą być montowane tradycyjnie na posadzce, lub też być w nią wpuszczone, oferując bezprogowe przejście. Więcej: tutaj.
powiększ 2015.03.01

Oferta nośników do wanien prostokątnych wzbogaciła się modele posiadające podcięcie „na stopy” o wymiarze 8 x 6 cm (na 3 bokach), które także umożliwiają montaż popularnego Oświetlenia LED. Dostępne są nośniki do wanien o wymiarach od 140 - 170 x 70 cm i 150 - 170 x 75 cm. Więcej: tutaj.
powiększ 2015.03.01

Obudowy z opcją LED pozwala nie tylko na zabudowanie każdej wanny prostokątnej (o sumie długości dwóch boków max 280 cm) czy półokrągłej (max 270 cm długości łuku), ale także dzięki wycięciu w dolnej części na zamontowanie efektownego oświetlenia LED. Dzięki możliwości demontażu bez uszkodzenia glazury obudowy można zastosować także przy wannach z hydromasażem. Więcej: tutaj.
powiększ 2014.06.01

Oferta Odpływów liniowych Standard została poszerzona o dwa nowe rozmiary: 60 i 100 cm. Nowe rozmiary występują z maskownicami Chrom, Satyna oraz rusztem do zabudowy płytkami. Więcej: tutaj.
powiększ 2013.03.25

Z przyjemnością informujemy, że seria brodzików Calido otrzymała prestiżowe wyróżnienie w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2013” w kategorii "Brodziki". Przy ocenie produktów brano pod uwagę przede wszystkim ich walory użytkowe i wzornicze, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, oraz zgodność z obowiązującymi normami konsumenckimi. Oferta brodzików: tutaj
powiększ 2013.01.17

Firma Sched-Pol została klasyfikowana w najnowszej edycji Rankingu Gazel Biznesu - rankingu najdynamiczniej rozwijających się Firm w Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku. „Gazela” to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Więcej informacji na: www.gazele.pl
powiększ 2012.11.06

W dniu dzisiejszym został uruchomiony nasz oficjalny FanPage na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Uruchomienie strony podyktowane było zgłaszaną przez sympatyków naszych produktów potrzebą zwiększenia integracji z marką. Dzięki funkcjonalności portalu, możemy jeszcze dokładniej zapoznać się z potrzebami i upodobaniami naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony i „Polubienia” jej. Nasz fan page.
powiększ 2012.10.24

Wraz z dużym wzrostem popularności naszych filmów montażowych umieszczanych przez branżowe wydawnictwa na popularnym serwisie YouTube, a których oglądalność ma już blisko ćwierć miliona odsłon, postanowiliśmy utworzyć oficjalne Konto firmowe. Odtąd wszystkie nasze wideo-instrukcje oraz inne ciekawe materiały będą dostępne i aktualizowane w jednym miejscu. Link: http://www.youtube.com/schedpol
powiększ 2012.09.30

Z przyjemnością udostępniamy Państwu nowy katalog produktów na rok 2013. Katalog opatrzony został nie tylko we wszystkie niezbędne dane techniczne czy aktualne ceny, ale również w inspirujące aranżacje łazienek. Mamy nadzieję, że nowa forma prezentacji, podobnie jak nasze brodziki przypadnie Państwu do gustu i umili czas dokonywania wyboru. Link do katalogu: tutaj
powiększ 2012.09.30

Brodziki akrylowe to wybór na lata. Zastosowanie wysokiej jakości akrylu sanitarnego jest gwarancją trwałości produktów oraz długiego okresu użytkowania, która w przypadku naszych produktów wynosi minimum 5 lat. Pomimo upływu czasu nasz akryl zachowuje swoją naturalną barwę, nie ulega odkształceniom oraz pozwala na łatwe utrzymanie perfekcyjnej czystości. Czytaj więcej…
powiększ 2012.04.05

Oferta nośników uniwersalnych do brodzików i wanien akrylowych została uzupełniona o kolejne serie. Nowe kształty i rozmiary nośników odpowiadają zmianom, jakie nastąpiły w trendach sprzedażowych. Warto przypomnieć, że użycie nośnika eliminuje trudności typowe dla tradycyjnej zabudowy i sprawia, że montaż brodzka czy wanny jest wyjątkowo łatwy i szybki, a jednocześnie obniża koszty zabudowy. Czytaj więcej…
powiększ 2012.02.21

Po raz kolejny nasz produkt otrzymał prestiżowe wyróżnienie. Tym razem uwagę Jury konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2012” (najbardziej prestiżowego w branży) przykuł brodzik serii Apus marki Schaedler. Przy ocenie produktów brano pod uwagę przede wszystkim ich walory użytkowe i wzornicze, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, oraz zgodność z obowiązującymi normami konsumenckimi. Strona konkursu: http://www.konkurs.lazienka.pl/produkt,803.html

Czytaj więcej…
powiększ 2012.02.14

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wzbogaciliśmy ofertę marki Schaedler o nowoczesne systemy zabudowy dla łazienek projektowanych pod indywidualny wymiar. Istnieje możliwość wykonania w pełni spersonalizowanych produktów, np.: leżaków, ławek, kabin typu „ślimak”, brodzików posadzkowych, itp. gotowych elementów zabudowy do wykańczania łazienek, zgodnie z przesłanymi rysunkami architekta, w terminie 4-8 tygodni. Katalog: tutaj
powiększ 2011.09.24

Z okazji 30-lecia istnienia firmy, w sprzedaży ukazały się specjalne, limitowane edycje produktów (z logiem 30-lecie), które z powodu niepowtarzalności cieszyły się wyjątkowym uznaniem wśród naszych klientów.
powiększ 2011.05.20

Oferta płytkich brodzików została poszerzona o nową serię Calido (głębokość 3 cm), która została stworzona dla ludzi ceniących poza wysoką jakością i komfortem użytkowania, także prostą i ponadczasową elegancję. Brodzik może zostać zamontowany na posadzce, lub też być w nią wpuszczony. Oferta obejmuje brodziki kwadratowe, prostokątne, oraz półokrągłe.
powiększ 2011.05.16

Nowa seria Delia (głębokość 23 cm) urzeka prostotą formy, łącząc doskonałą klasyczną stylistykę z funkcjonalnością głębokich brodzików. Głębokie brodziki skupiają w sobie zalety wanien i kabin prysznicowych, umożliwiając wygodną kąpiel dziecka, czy też zabiegi higieniczne. Zintegrowana podstawa styropianowa umożliwia przyklejenie glazury do ścian nośnika, lub umieszczenie estetycznego panelu akrylowego.
powiększ 2011.03.19

W dniach 15-19 marca odbyły się we Frankfurcie światowe targi branży łazienkowej i instalacyjnej ISH 2011. Oprócz brodzików akrylowych, zaprezentowaliśmy swoje najnowsze rozwiązanie w zakresie montażu i zabudowy wanien półokrągłych i prostokątnych. Szczególnie nośniki uniwersalne wzbudziły ogromne zainteresowanie specjalistów z całej Europy, przekładając się jednocześnie na nowe kontrakty eksportowe.
powiększ 2011.02.14

Brodziki z serii Camparo zaprojektowano przełamując obowiązujące trendy, pamiętając jednak o wygodzie użytkowania i ich codziennej funkcjonalności. Wysoka jakość, prosta forma, ponadczasowa elegancja połączoną z futurystycznym design'em została doceniona także przez zespół ekspertów branży sanitarnej z całej Polski, którzy przyznali serii Camparo nagrodę (wyróżnienie) w konkursie Łazienka - Wybór Roku 2011 Czytaj więcej…
powiększ 2011.01.14

W dniach 11-14 stycznia 2011 roku po raz dwudziesty odbyły się międzynarodowe targi budowlane Budma w Poznaniu. Tematem przewodnim naszej ekspozycji wystawowej była prezentacja szerokiej gamy profesjonalnych narzędzi dla budownictwa, takich jak poziomnice, łaty murarskie czy kątownice budowlane.
powiększ 2010.11.28

Nasza oferta poszerzyła się o wyroby luksusowe. Superpłytkie brodziki charakteryzuje harmonijny design, z łagodną stylistyką zamaskowanego odpływu wody, stworzone przy zastosowaniu najnowszych, innowacyjnych technologii produkcji. Linia produktów idealnie wpisuje się w minimalistyczny trend, przejawiający się rosnącym zainteresowaniem modelami brodzików, które w możliwie najmniejszym stopniu wystają ponad powierzchnię podłogi.
Firma Praca Oferta Gdzie kupić? Lokalizacja Kontakt Dla instalatorówCopyright © Schedpol Wydrukuj Napisz do nas

ODPŁYWY LINIOWE - ODWODNIENIA LINIOWE - ODPŁYWY STABILSOUND - RYNIENKA PRYSZNICOWA - ODPŁYW ŁAZIENKOWY - LISTWA ODPŁYWOWA - LISTWA ŁAZIENKOWA - BRODZIKI POSADZKOWE - NOŚNIKI STABILSOUND - BRODZIKI STABILSOUND PLUS - BRODZIKI PRZYSZNICOWE - POZIOMICE - WANNY AKRYLOWE - BRODZIKI AKRYLOWE - OBUDOWY WANIEN - OBUDOWA POD PŁYTKI